Bir Vizyon Projesi Yalova Thermal Palace

5

Sahibi olduğu  Kütahya Emet’ teki Emet Thermal Resort Otel’ den sonra, KaRaDerili Group bünyesindeki  termal otellerin ikinci büyük halkası olacak, 48.000 m. kare alan üzerine kurulan , modern sağlık ve kür merkezlerini içeren, 2200 yatak kapasiteli ve Selçuklu  çizgisini içeren görkemli  mimarisi ile   Yalova Thermal Palace , adeta bir kaplıca sarayını andırıyor.

KaRaDerili Şirketler Grubunun, vizyon projesi, Yalova Thermal Palace inşaatının birinci etabı tamamlanmak üzere..!

Geceli gündüzlü , kalabalık bir ekip tarafından yürütülen birinci etap inşaatı, 6 blok ve 131 daire olacak şekilde üyelerine teslim edilecektir.

Yalova ve bölge insanı için bugüne kadar görülmemiş bir yatırım değeri olan proje, 750 odalı planlanmış olup, devre mülkler, stüdyo, 1,2 ve 3 yatak odalı daireler olarak  projelendiriliyor.

Ruhsatı alınan ve inşaatı sorunsuz devam eden projenin 3.000 üyesine tapuları verilerek KaRaDerili Şirketler Grubu ailesine dahil edilmiştir.

Tesisin, proje alanında  yer alan ve oturma odası, banyo, türk hamamı ile akla gelebilecek her türlü konforu içeren  lüks ve modern örnek daireler her gün  ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor.

Avantajlı ödeme seçenekleri ve Grup Şirket’ in sahip olduğu diğer yazlık ve termal tesislerinde ya da yurtdışı değişim olanaklarıyla cazip ve karlı bir yatırım olarak sunulan proje, Türkiye’ nin dört bir yanından ve yurtdışından büyük  ilgi görüyor.

KaRaDerili şirketler Grubu’ nun bu dev vizyon projesinde öncelikle, toplumun her kesiminden insana hitap eden bir hizmet anlayışının benimsenmesi amaçlanıyor.

Proje Genel  Özellikleri:

–          2200 yatak kapasitesi
–          Türkiye’  nin en büyük termal turizm kompleksi olma özelliği
–          Fizik-tedavi ve rehabilitasyon merkezi
–          Özel aile havuzları
–          Özel aile hamamları
–          Tüm odalarda termal su küvetleri
–          Bay-bayan açık, kapalı termal havuzlar
–          Cilt ve vücut bakımı, spa kürleri
–          Dünya masajları
–          Fin hamamı
–          Fitness ve kardio salonları
–          Sinema ve eğlence merkezleri
–          Tenis, basketbol, voleybol, futbol  aktivite alanları

Share.

About Author

'Karaderili Şirketler Grubu' Kuşadası Otel İşletmeleri Turizm İnşaat Ticaret Anonim Şirketi' nin bir markasıdır ve Türkiye'nin tatil denildiğinde akla gelen ilk yerlerinde ki; modern, ekonomik, konforlu ve birbirinden farklı konseptlerde tasarlanmış tesisleri ile yurt içinden - yurt dışından gelen misafirlerine hizmet vermektedir.

5 yorum

  1. sızın hakkınızda bayabır şıkayet oldugunu sıtelerden goruyoruz nasıl oluyorda bu yazılar la bu goruntuler uyuşmuş olsun bana bılgı verebılrımıısnz saygılar…

  2. Gelecek nesil için yatırım yapmak lazım İstanbul bir Osmanlı konağı oldu
    iyi akşamlar hayırlı işler dilerim.Eşimle birlikte mutlu ve gün geçiriyoruz.

  3. yalova beledıyesının acıklaması var yazısı var anlamadım gıttı kım yalan söyluyor beledıyemı şirketmı yayınlayın bu yorumumu akla kara ortaya çıksın görseldekı tesismi yaplıyor yoksa başka bir şekılmı aldı tesis bakalım görelım.

Leave A Reply