Karaderili Group şikayet ve önerilerinizi dinliyor

Değerli üyelerimiz,
Sizlerin memnuniyetini son derece iyi bir şekilde kazanmak için çıktığımız bu yolda gün  geçtikçe büyük yollar kat etmeye devam ediyoruz.

Artık şikayet ve önerilerinizi bizlere doğrudan bildirebilecek işlemlerinizi en kısa şekilde halledebileceksiniz.

http://destek.karaderiligroup.com/ adlı sistemimize üye olun, mail adresinize gelen şifre ile giriş yapın, anasayfa kısmındaki destek bölümünden bizlere şikayet ve önerilerinizi bildirin size en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışalım..

Bu sistem sayesinde şikayet ve önerileriniz bize doğrudan ulaşacak ve sizlere en iyi şekilde hizmet verme amacımızı gerçekleştirebileceğiz…

12 Kral Daireli Yalova Termal Palace

  Termal turizme yaptığı 300 milyon dolarlık yatırımla tüm dikkatleri üzerine çeken Karaderili Grup, Yalova’ya inşa ettiği Yalova Termal Palace Otel ve Devre mülk projesi ile 12 Kral Daireli Yalova Termal Palace, Yalova’yı Ortadoğu’nun yeni gözdesi yapacak.
Karaderili Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Karaderili, Yalova’daki dev tesisin otel etabına yapacakları 12 kral dairesiyle, sadece devlet başkanları ve başbakanlara tahsis edilecek “PresidentialSuit”in ile ilgili olarak, “ülkemiz termal Turizm’de Avrupa’da 1’inci sırada olmasına rağmen, devlet başkanlarını ağırlayacak bir tesis şimdiye kadar yoktu ilk kez tesisimizde bunu gerçekleştireceğiz” dedi.
İstanbul’a en yakın termal su olma özelliğini taşıyan Yalova’nın turizm kapasitesini 3’e hatta 4’e katlaması beklenen Yalova Termal Palace’ın, katma değerini özetleyen Orhan Karaderili, “Yalova, yatırım yapılmakta çok geç kalınmış bir yer, gerek bölge gerek termal, gerekse yaz turizmi açısından potansiyele sahip olmasına rağmen sadece 1800 yatak kapasitesi mevcut. 2200 yatak kapasiteli “Termal Palace” projesi Yalova’nın mevcudunun bile üstünde. “Ortadoğuluların Yalova’ya olan ilgisini gördük. Yalova’da Arap zenginlerin para akıtacağı kalitede ve kapasitede bir tesis yok. Bu yüzden “Saray konsepti” ve lüksten daha fazlasını vaat ediyoruz” dedi.
“ŞEYHLERE ŞATIŞA BAŞLADI”
Orhan Karaderili, Yalova Termal Palace projesinin bölgeye kattığı değerden bahsederken, bölgenin yüzde bin değer kazandığını anlattı. Karaderili, “Yalova’nın termal sularının ve turizm kapasitesinin farkına varmış Araplar, akın akın bu bölgeye geliyor ancak pansiyonlar da kalıyorlardı. Lükse düşkün turistin kalabileceği bir tesis yoktu, artık Termal Palace projesi ile bu açık kapatılacak. Şeyhlerde şimdiden alım yapmaya başladılar. Avrupalı bir turist, Türkiye’de 500 dolar döviz bırakıyorsa herhangi bir Arap turistin bıraktığı döviz 1500 doları buluyor. Bu yüzden Yalova’daki tesisimizde hiçbir lüksten kaçınmadık” dedi.
12 KRAL DAİRELİ DEVREMÜLK
2015 yılı içerisinde dev bir açılışla, ilk etabıyla hizmet vermeye başlayacak olan Yalova Termal Palace’ta Türkiye’de hatta Dünya’da eşi benzeri görülmemiş bir özelliğe sahip detay karşımıza çıkmaya hazırlanıyor!
Yalova Termal Palace projesindeki “lüksün sınırlarını zorlayan” ibaresini anlatmak için gösterilebilecek en büyük örnek 12 kral dairesi… Dev otellerde bile 1 kral dairesi bulunurken 12 kral dairesini yapma fikri kulağa “çılgınca” gelse de Orhan Karaderili bunun gerekli olduğu görüşünde:
“Ortadoğu’ya yönelik bir tesis yapıyorsanız buraya kralların, prenslerin veya iş adamlarının gelmesini bekliyorsunuz demektir. Kralların aileleri geniş ve her biri burada lüksü istiyor. Tesisinizde bir kral kalıyorken siz bir diğer krala odamız yok diyemezsiniz. Bu yüzden Yalova Termal Palace’a 12 kral dairesi inşa ediyoruz. Dairelerin her biri 256 metre kare ve her birinin terasında kendi yüzme havuzları mevcut olacak” dedi.
Yalova’daki yatırımını gezerken karşılaştığı bir manzarayı anlatan Orhan Karaderili, “Dubai Şeyhi Mahdum’un eşinin 4 araçlık bir konvoyla Yalova’ya geldiğini gördüm. Bir oteli tamamen kapatmış ve bir hafta kalmıştı. Şeyhlerin, eşlerinin Yalova’da kalacağı bir tesis yok biz böyle bir tesis inşa ediyoruz.  Çünkü  böyle bir tesis yaparsanız Şeyhler ve eşleri 1 ay ya da daha fazla kalır Yalova’da” diyor.
Sadece devlet başkanlarını ve eşlerini ağırlayacak olan “PresidentialSuit” siyasi liderler haricinde hiç kimseye tahsis edilmeyecek. Bu hizmeti, prestij olarak gören Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Karaderili, “Sadece devlet başkanları ve başbakanlarla, eşlerine tahsis edeceğimiz presidentialsuitimiz de mevcut olacak” dedi

Canlı destek hizmetimiz aktif oldu

Değerli Müşterilerimiz;

Karaderili Group iletişim formumuzdan bize ulaşmanıza istinaden bu içeriği görüntülemektesiniz.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek sorun ve önerilerinizi dinlemek , çözümlemek için Karaderili Şirketler Grubu olarak büyük bir işe imzamızı attık.

Hazırladığımız ‘Canlı Destek Hizmeti’  sayesinde www.karaderiligroup.com ve www.yalovathermalpalace.com web sitelerimiz üzerinden müşteri temsilcilerimize bağlanabilecek  mesajlaşma yolu ile daha hızlı iletişime geçebileceksiniz.

www.karaderiligroup.com ve www.yalovathermalpalace.com web sitelerimizde sağda çıkan ‘Canlı Destek Formu’nu ‘ doldurduktan sonra konuşmayı başlatarak müşteri temsilcilerimizden her türlü bilgi alabilecek ve sorunlarınızı çözüme kavuşturacaksınız.

Sizde aktif olan ‘Canlı Destek Hizmeti’’ni kullanarak hızlı bir şekilde sonuç alabilirsiniz.

Yalova Thermal Palace Sosyal Medyada

Marmara’nın en büyük yatırımlı termal tesisi Yalova Thermal Palace sosyal medya hesaplarında aktif olmaya başladı.

İnternet ağına www.yalovathermalpalace.com adlı web sitesiyle giriş yapan Yalova Thermal Palace www.facebook.com/thermaltr, www.twitter.com/thermalpalace , www.google.com/+thermalpalace ve www.pinterest.com/thermalpalace ile sosyal medyada da yerini almış oldu.

Sosyal medya sayesinde tesis görsellerine ve çeşitli duyuralara ulaşabilecek diğer çeşitli tüm gelişmeler bu platformlar üzerinden takip edilebilecek.

Sizde sosyal medya alanlarımızdan bizlere takip ederek kocaman bir aile olmamıza destek olabilirsiniz !

Yalova’da krallara layık, saray konseptinde bir otel yapılıyor

Türkiye’de Arap yatırımının ve ilgisinin artması, yeni otel projelerini doğurdu. Yalova’da 180 milyon dolarlık yatırımla termal tesis ve otel inşaatına devam eden Karaderili Group, gelen talep ile kral dairelerinden 12 tane yapmak zorunda kaldı. Karaderili Group’un 2 bin yatak kapasiteli oteli, 2015’in sonunda açılmaya hazırlanıyor.

Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Karaderili, Türkiye’ye asıl Arap akınının bu yıl başlayacağını belirterek, “36 bin haftalık devre mülkün 18 bini şimdiden satıldı. Otel kısmında da 256 metrekarelik 12 kral dairesi yaptık. Çünkü çok fazla kral odası talebi geliyor. Başka bir otelde böyle bir sistem yok. Bir otelde sadece bir kral dairesi olur. Bize çok talep geldiği için 12 tane kral dairesi yaptık. Her dairede özel yüzme havuzları var. Ortadoğu’dan gelen yoğun talep üzerine projeyi saray konseptine çevirdik. Kral dairelerinin yerine 25 tane daha oda yapılabilirdi. Ayrıca bir de başkanlık suitimiz var. Büyüklüğü bin metrekare ve geceliği ise 40 bin euro” dedi.

180 MİLYON DOLARA YATIRIM YAPTI

Karaderili, “Toplam 5 tesis ve 5 bin 500 yatak kapasitesine çıkıyoruz. Devam eden yatırımlarımızın tutarı 300 milyon dolar. Yüzde 50’si gerçekleşti. Yalova’daki termal otel yatırımının miktarı 180 milyon dolar” şeklinde konuştu.

KÖRFEZ, YOĞUN İLGİ GÖSTERİYOR

Karaderili Group Başkanı Orhan Karaderili, Körfez bölgesi vatandaşlarının Yalova’ya ilgisinin çok büyük olduğunu söyledi. Yeni hedeflerinin Karadeniz Bölgesi olduğunu belirten Karaderili, Körfez ziyaretçilerinin, yeşil doğa ve serin hava istediğini, bu nedenle Karadeniz’in yeni ilgi alanları olduğunu ifade etti.

Kaynak

Yalova’da geceliği 10 bin €’dan kral dairesi

Karaderili Group tarafından Yalova’da 180 milyon dolar yatırımla hayata geçirilen termal tesis ve otel projesine Arap turistlerin ilgisi artınca gecesi 10 bin euro’dan 12 adet kral dairesi yapıldı.

Yalova’da 180 milyon dolarlık yatırımla termal tesis ve otel inşaatına devam eden Karaderili Group, gelen talep üzerine gecesi 10 bin euro olan kral dairelerinden 12 tane yaptı. Karaderili Group’un 2 bin yatak kapasiteli oteli, 2015’in sonunda açılacak.

Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Karaderili, Türkiye’ye asıl Arap akınının bu yıl başlayacağını belirterek, “36 bin haftalık devre mülkün 18 bini şimdiden satıldı. Otel kısmında da 256 metrekarelik 12 kral dairesi yaptık. Çünkü çok fazla kral odası talebi geliyor. Başka bir otelde böyle bir sistem yok. Bir otelde sadece bir kral dairesi olur. Bize çok talep geldiği için 12 tane kral dairesi yaptık. Her dairede özel yüzme havuzları var. Ortadoğu’dan gelen yoğun talep üzerine projeyi saray konseptine çevirdik. Kral dairelerinin yerine 25 tane daha oda yapılabilirdi. Ayrıca bir de başkanlık suitimiz var. Büyüklüğü bin metrekare ve geceliği ise 40 bin euro” dedi.

Yalova’daki termal otel yatırımının miktarı 180 milyon dolar” şeklinde konuştu. Yalova’nın Marmara Bölgesi’nin turizm üssü olacağını anlatan Orhan Karaderili, şehirde tüm otellerin ve pansiyonların yatak kapasitesinin bin 800 olduğunu, otelin devreye girmesiyle bu kapasitenin iki katına çıkacağını belirtti. Karadereli Grup’un yeni hedefi ise Karadeniz Bölgesi olacak.

Termal Palace’dan Erdoğan, Putin ve Obama’ya özel suit

Termal turizme yaptığı 300 milyon dolarlık yatırımla dikkatleri üzerine çeken Karaderili Şirketler Grubu’nun Yalova’ya inşaa ettiği Termal Palace açılış için gün sayıyor.

Otel ve devre mülk projesi ile 12 kral daireli Termal Palace’de sadece devlet başkanlarına tahsis edilecek bir de suit yer alıyor.
Karaderili Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Karaderili, Yalova’daki dev tesisin otel etabına sadece devlet başkanları ve başbakanlara tahsis edilecek “Presidential Suit” yapacaklarını belirterek, “Ülkemiz termal turizmde Avrupa’da birinci sırada olmasına rağmen devlet başkanlarını ağırlayacak bir tesis şimdiye kadar yoktu. İlk kez tesisimizde bunu gerçekleştireceğiz” dedi.

İstanbul’a en yakın termal su olma özelliğini taşıyan Yalova’nın turizm kapasitesini 3’e katlaması beklenen Yalova Termal Palace hakkında bilgi veren Karaderili, “Yalova, yatırım yapılmakta çok geç kalınmış bir yer. Bölge gerek termal, gerekse yaz turizmi açısından büyük potansiyele sahip olmasına rağmen, sadece 1800 yatak kapasitesi mevcut. 2200 yatak kapasiteli Termal Palace projesi Yalova’nın mevcudunun bile üstünde. Ortadoğuluların Yalova’ya olan ilgisini gördük. Yalova’da Arap zenginlerin para akıtacağı bir kalitede ve kapasitede bir tesis yok. Bu yüzden saray konsepti ve lüksten daha fazlasını vaat ediyoruz” şeklinde konuştu.

Karaderili, Yalova Termal Palace bölgenin değer kazandığını anlatarak, “Yalova’nın termal sularının ve turizm kapasitesinin farkına varan Araplar akın akın bu bölgeye geliyor, ancak pansiyonlar da kalıyorlardı. Lükse düşkün turistin kalabileceği bir tesis yoktu. Artık Termal Palace projesi ile bu açık kapatılacak. Şeyhler de şimdiden alım yapmaya başladılar. Avrupalı bir turist Türkiye’de 500 dolar döviz bırakıyorsa herhangi bir Arap turistin bıraktığı döviz 1500 doları buluyor. Bu yüzden Yalova’daki tesisimizde hiçbir lüksten kaçınmadık” dedi.

Yalova Termal Palace projesindeki “lüksün sınırlarını zorlayan” ibaresini anlatmak için gösterilebilecek en büyük örnek 12 kral dairesi. Dev otellerde bile bir kral dairesi bulunurken, Yalova Termal Palace’da 12 kral dairesi bulunduğunu vurgulayan Karaderili, “Ortadoğu’ya yönelik bir tesis yapıyorsanız buraya kralların, prenslerin veya kral gibi iş adamlarının gelmesini bekliyorsunuz demektir. Kralların aileleri geniş ve her biri lüks istiyor. Tesisinizde bir kral kalıyorken siz bir diğer krala ‘odamız yok’ diyemezsiniz. Bu yüzden Yalova Termal Palace’a 12 kral dairesi inşa ediyoruz. Dairelerin her biri 256 metre kare ve her birinin terasında kendi yüzme havuzları mevcut olacak” şeklinde konuştu.

ekrender_giris_001

Yalova’daki yatırımını gezerken karşılaştığı bir manzarayı anlatan Orhan Karaderili, “Dubai Şeyhi Mahdum’un eşinin 4 araçlık bir konvoyla Yalova’ya geldiğini gördüm. Bir oteli tamamen kapatmış ve bir hafta kalmıştı. Şeyhlerin eşlerinin Yalova’da kalacağı bir tesis yok. Biz böyle bir tesis inşa ediyoruz. Çünkü eğer böyle bir tesis yaparsanız şeyhler ve eşleri bir ay ya da daha fazla kalır” dedi.
2015 yılı içerisinde ilk etabı hizmete girecek olan Yalova Termal Palace’ta sadece devlet başkanlarını ve eşlerini ağırlayacak olan “Presidential Suit” yer alıyor. Bu oda devlet başkanları haricinde hiç kimseye tahsis edilmeyecek.
Karaderili, “Sadece devlet başkanları ve başbakanlarla eşlerine tahsis edeceğimiz presidential suitimiz de mevcut olacak. Açılışımıza Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ı da davet etmeyi düşünüyoruz. Gelirse en az bir gece ağırlamak istiyoruz. Yalova’yı istediğimiz kapasiteye kavuşturduğumuzda Suudi Kralı Abdullah’tan Rusya Devlet Başkanı Putin’e, hatta Obama’ya kadar bütün liderleri bu odamızda isimlerine yakışır şekilde ağırlamak niyetindeyiz” diye konuştu.

Kaynak

Yalova’ya Arap şeyhlerden ilgi!

Karaderili Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Karaderili, Yalova’da lükse düşkün turistin kalabileceği bir tesisin bulunmadığını belirterek, “Artık Yalova Termal Palace projesi ile bu açık kapatılacak. Şeyhler de şimdiden alım yapmaya başladı” değerlendirmesinde bulundu.

Karaderili yaptığı açıklamada, Yalova’daki tesisin otel etabına yapacakları 12 kral dairesi ile sadece devlet başkanları ve eşlerine tahsis edilecek “PresidentialSuit”in bulunacağını kaydetti.

Karaderili, Yalova Termal Palace’ın, Yalova’nın turizm kapasitesini 4’e katlamasını beklediklerini aktararak, “Yalova, yatırım yapılmakta çok geç kalınmış bir yer. Bölge gerek termal gerekse yaz turizmi açısından potansiyele sahip olmasına rağmen sadece bin 800 yatak kapasitesi mevcut. Termal Palace projesi 2 bin 200 yatak kapasitelidir. Ortadoğu’dan gelenlerin Yalova’ya olan ilgisini gördük. Yalova’da Arap zenginlerin para akıtacağı bir kalitede ve kapasitede bir tesis yok. Bu yüzden ‘Saray konsepti’ ve lüksten daha fazlasını vaat ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Yalova’nın termal sularının ve turizm kapasitesinin farkına varan Araplar’ın, bu bölgeye geldiğini, ancak pansiyonlar da kaldığını kaydeden Karaderili, “Yalova’da lükse düşkün turistin kalabileceği bir tesis yoktu, artık Yalova Termal Palace projesi ile bu açık kapatılacak. Şeyhler de şimdiden alım yapmaya başladı. Avrupalı bir turist, Türkiye’de 500 dolar döviz bırakıyorsa herhangi bir Arap turistin bıraktığı döviz bin 500 doları buluyor. Bu yüzden Yalova’daki tesisimizde hiçbir lüksten kaçınmadık” değerlendirmesinde bulundu.

Karaderili, Yalova Termal Palace’a 12 kral dairesi inşa ettiklerini, dairelerin her birinin 256 metrekare olduğunu ve dairelerin terasında kendi yüzme havuzlarının mevcut olacağını bildirdi.

2015 yılında ilk etabıyla hizmet vermeye başlayacak Yalova Termal Palace’ta yer alan “PresidentialSuit”in siyasi liderler ve eşleri haricinde hiç kimseye tahsis edilmeyeceğini aktardı.

Yalova Termal Palace bu yıl hizmete giriyor

Termal Palace’nin sahibi Orhan Karaderili “Araplar akın akın geliyor” dedi.  İstanbul  ‘a en yakın termal su olma özelliğini taşıyan Yalova’nın turizm kapasitesini 3 ‘e katlaması beklenen Yalova Termal Palace hayata geçiyor.

Proje hakkında bilgi veren Orhan Karaderili “Yalova, yatırım yapılmakta çok geç kaimmiş bir yer. Bölge gerek termal, gerekse yaz turizmi açısmdan büyük potansiyele sahip” dedi. Karaderili, Araplann Yalova’nın termal sularının ve turizm kapasitesinin farkına vardığını belirterek, bölgeye alan alem Araplar’m geldiğim söyledi. Karaderili şunları söyledi: “Şeyhlerde şimdiden alım yapmaya başladüar. Avrupalı bir turist Türkiye’de 500 dolar döviz bırakıyor. Arap turistin bıraktığı döviz 1.500 doları buluyor. Bu yüzden Yalova’daki tesisimizde hiçbir lüksten kaçınmadık” dedi.

‘Sayın Erdoğan’ı ağırlamak istiyoruz’ 2015 yılı içerisinde ük etabı hizmete girecek olan Yalova Termal Palace’ta sadece devlet başkanlarını ve eşlerini ağırlayacak olan “Presidential Suit” yer alıyor. Bu oda devlet başkanlan haricinde hiç kimseye tahsis edilmeyecek.

Karaderili “Açılışımıza Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ı da davet etmeyi düşünüyoruz. Yalova’yı istediğimiz kapasiteye kavuşturduğumuzda Suudi Kralı Abdullah’tan Rusya Devlet Başkam Putin’e, hatta Obama’ya kadar bütün liderleri ağırlamak niyetindeyiz” diye konuştu

Kaynak