Canlı destek hizmetimiz aktif oldu

PIN

Değerli Müşterilerimiz;

Karaderili Group iletişim formumuzdan bize ulaşmanıza istinaden bu içeriği görüntülemektesiniz.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek sorun ve önerilerinizi dinlemek , çözümlemek için Karaderili Şirketler Grubu olarak büyük bir işe imzamızı attık.

Hazırladığımız ‘Canlı Destek Hizmeti’  sayesinde www.karaderiligroup.com ve www.yalovathermalpalace.com web sitelerimiz üzerinden müşteri temsilcilerimize bağlanabilecek  mesajlaşma yolu ile daha hızlı iletişime geçebileceksiniz.

www.karaderiligroup.com ve www.yalovathermalpalace.com web sitelerimizde sağda çıkan ‘Canlı Destek Formu’nu ‘ doldurduktan sonra konuşmayı başlatarak müşteri temsilcilerimizden her türlü bilgi alabilecek ve sorunlarınızı çözüme kavuşturacaksınız.

Sizde aktif olan ‘Canlı Destek Hizmeti’’ni kullanarak hızlı bir şekilde sonuç alabilirsiniz.

Comments (2)

 1. şükrü çiller

  Şubat 12, 2015 at 20:02

  iyi akşamlar ben bugün(10/02/2015) fax yolu ile randevu talebim olmuştu kabul edildiğine dair bilgi almak istemiştim..tarih 3-10/05/2015 için

  • Karaderili Group

   Mart 13, 2015 at 14:44

   Değerli Üyemiz,

   Haftanın 7 günü saat 09:00 – 18:00 aralığında 444 2 547 müşteri hizmetlerimiz ile görüşebilir, üye numaranız ile daha net bilgiler alabilirsiniz. Online olarak destek almak için destek.karaderiligroup.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

   Karaderili Şirketler Grubu

Leave Your Comments