Holiday Leisure Club

PIN

Kuşadası bölgesi; Ege’ye has birçok karakteristik doğa güzelliklerini bulabileceğiniz bir tatil yöresidir. Bölgede doğa güzelliklerinin yanı sıra eski çağlara dayanan birçok tarihi zenginlikte bulunmaktadır. Kuşadası bölgesine giden bir tatilci hem deniz, kum ve  güneş üçlüsünü, hem de kültürel zenginlikleri yaşayarak güzel bir tatil geçirebilir.

Bölgede doğa severler için vazgeçilmez adres Milli Park’tır. Bölgede bulunan bitki örtüsü ender görülen bir yapıya sahiptir. Çarşı içinde bulunan Kaleiçi Camii ve Kuşadası’nın ilk yerleşim bölgelerinden olan Neopolis antik kenti bulunmaktadır. Ayrıca Davutlar yolundan bulunda Kadıkalesi bölgede Venediklilerden kalan tarihi bir zenginliktir. Ayrıca bölgeye çok yakın olan Türkiye’nin en önemli antik kentlerinden olan ”Efes antik kenti” bölgeye giden her tatilcinin ziyaret etmesi gereken yerlerden biridir.

Bu güzellikleri ziyaret edip, unutulmaz bir tatil geçirebilmeniz için Kuşadası’nda bulunan pek çok tesis; yaz tatilinden tüm beklentilerinizi karşılayabileceğiniz  kapasitededir.

KaRaDerili Şirketler Grubu’nun ilk tesisi olan HLC Holiday & Leisure Club, sizlere tatil keyfini yaşatacak tesislerden bir tanesidir.

HLC Holiday & Leisure Club, KaRaDerili Şirketler Grubu’nun ilk inşaa ettiği turizm projesidir. 94.000 metrekare alana kurulu, 1042 yatak kapasitesi ile bölgenin en büyük tesislerindendir. Bünyesinde bulunan oteli ve 254 apart dairesiyle, tatil severlere özel anlar yaşatmak için tasarlanmıştır. Platin Evleri, Vadi Evleri, Aqua Evleri, Göl Evleri ve Sunset Evleri olmak üzere her türlü ihtiyaç ve aile tipine uygun alternatifler barındırmaktadır.

Sosyal aktiviteleri incelediğimizde, ilk göze çarpan detay biri kapalı, 8 adet yüzme havuzu ve aqua’sıyla, 7’den 70’e tüm HLC misafirlerinin, kendi zevkine uygun havuz seçme alternatifinin olmasıdır. Özel gösteri ve animasyonlar için inşa edilmiş amfi tiyatro, eğlence anlayışını doruk noktalara çıkaran programlar içermektedir. Ayrıca HLC Holiday & Leisure Club, yetişkin misafirleri kadar çocuklarında eğlenebilmesi için “Çocuk Evleri ve Oyun Parkları” ile miniklerin de kalbini fethe hazır bir durumdadır.

Kuş sesleri arasında güne başlarken , animasyon ekibi ile beraber yapacağınız sabah sporu, güzel bir gün geçirmeniz için gereken tüm enerjiyi size verecektir. Gün boyu havuzlarda yapılan animasyon ve programlar, tatilinizin unutulmaz anıları olacaktır.

Güneş çekildiğinde işinin ehli aşçılar tarafından, açık ve kapalı restoranlarda yada  havuz başında keyifli bir akşam yemeği yiyebilir, Pool Bar’da gecenin keyfini sonlandırabilirsiniz.

Günün yorgunluğunu atmak ve kendinizi şımartmak için, uzman ekibi ile hizmet veren Spa Merkezi’ne, bedeninizden toksinleri uzaklaştırmak saunaya ve buharın mucizesi için hamamları da ziyaret edebilirsiniz.Ayrıca bunlara ek olarak dünya masajlarınıda yaptırıp kendinizi ödüllendirebilirsiniz.

Turizm ile tatilin ortak paydasını yaşamak istiyorsanız sizde yolunuzu Kuşadası’na çevirin…

[gridgallery name=”HLC”]

Hi, I'm Karaderili Group

'Karaderili Şirketler Grubu' Kuşadası Otel İşletmeleri Turizm İnşaat Ticaret Anonim Şirketi' nin bir markasıdır ve Türkiye'nin tatil denildiğinde akla gelen ilk yerlerinde ki; modern, ekonomik, konforlu ve birbirinden farklı konseptlerde tasarlanmış tesisleri ile yurt içinden - yurt dışından gelen misafirlerine hizmet vermektedir.

http://www.karaderiligroup.com

Comments (2)

 1. AYŞE YAŞAR

  Ocak 7, 2014 at 23:37

  04-09-2013 tarihinde KRD GROUP tan Yalovadan devre mülk satın aldım bana hediye tatil kuponu verdiler gideceğiniz tarihi belirleyin kuponu faxlayın diye ben daha faxlamadım ama gideceğim tarih 30-08-2014 veya 14 Ağustosta olabilir ilgi ve bilgilerinize sunarım yanıtınızı beklerim.SAYGILARIMLA Tatilimi Kuşadasında istiyorum.

 2. Zulma

  Temmuz 28, 2014 at 05:03

  It was hard to find your website in google search
  results. I found it on 14 spot, you should build a
  lot of quality backlinks , it will help you to increase traffic.
  I know how to help you, just search in google – k2 seo
  tips and tricks

Leave Your Comments